1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Контакти

Телефон: (044) 288-34-67
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (028-спеціальність)
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (029-спеціальність)

Адреса: м. Київ, вул. Пирогова, 9, кімн. 5.5

w512h5121347464873Facebookalt1 
028 Менеджмент соціокультурної діяльності
029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа

 

in sta main
028 Менеджмент соціокультурної діяльності
029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа

Досягнення

Дипломи та атестати

Краща магістратура України

Пропонуємо унікальну, єдину в Україні магістерську програму
«Інноваційний менеджмент інклюзивного середовища»
(у рамках спеціальності «Менеджмент»)

                Багатоманітність персоналу – це не «добре» і не «погано». Це даність, яка існує в кожній організації, незалежно від галузі чи форми власності. Бо всі люди різні!
     Як управляти персоналом, не лише враховуючи відмінності кожного, але й використовуючи їх для підвищення конкурентоспроможності підприємства? - Адже з різноманітністю людських і професійних якостей щоденно доводиться працювати менеджеру, керівнику підприємства чи підрозділу.
     Саме цьому Ви навчитесь, якщо вступите на цю магістерську програму.
Термін навчання – 1 рік 4 місяці. Є бюджетні місця.
Вступ на основі диплому бакалавра/спеціаліста/магістра будь-якої спеціальності.
Після завершення Ви здобудете кваліфікації:

+ Магістр менеджменту.
+ Професіонал з інноваційної діяльності.
+ Менеджер із соціальної та корпоративної відповідальності.

     «Diversity Management» та інклюзія є надзвичайно популярними складовими менеджменту в Західній Європі та США вже понад 30 років, із кожним роком створюється дедалі більше кількість посад та підрозділів для координування менеджменту багатоманітності та забезпечення рівності і недискримінації на підприємстві.
         Усі відомі та успішні компанії, такі як «Hewlett Packard», «Volkswagen», «Аudi», ВВС, «British Council» та інші організації послідовно впроваджують кадрову політику багатоманітності, недискримінації та інклюзії.
Бажаєш розвиватись у напрямку такого успіху?

Приєднуйся до наших магістрів!

ЛановенчикЛановенчик Олена Сергіївна – магістрантка 2 курсу спеціальності 073 «Менеджмент» факультету менеджменту освіти і науки Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова. Старанно та наполегливо вивчає як дисципліни професійного, так і загальноосвітнього спрямування, бере активну участь у житті свого факультету, зокрема кафедри інновацій та інформаційної діяльності в освіті.

Студентка є рекламним обличчям факультету з 2016 року, публікує наукові праці на Міжнародних та Всеукраїнських конференціях, приймає активну участь у круглих столах та зустрічах з поважними послами та науковцями різних країн світу. Крім цього, вона щорічно бере участь у підготовці до Ярмарки професій.

Самопрезентація Лановенчик Олени

Яровецька на сайтЯровецька Ольга Ігорівна – магістрантка 2 курсу спеціальності 073 «Менеджмент» факультету менеджменту освіти і науки Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова. Протягом минулого навчального року досягла значних успіхів у навчанні та входить у п’ятірку кращих студентів факультету.

Досконало опанувала такі дисципліни як менеджмент багатоманітності, інноваційний менеджмент, консультування в галузі гетерогенного середовища та ряд інших. У своїй магістерській роботі досліджує актуальну тему «Неперервна освіта жінок під час відпустки по догляду за дитиною». Під керівництвом доцента кафедри інновацій та інформаційної діяльності в освіті Цимбал С.М. опублікувала ряд наукових праць, постійно приймає участь у Міжнародних та Всеукраїнських конференціях, круглих столах, допомагає в організації та проведенні Ярмарки професій.

Самопрезентація Яровецької Ольги

Міністерство освіти і науки України Tempus Інформаційно-аналітичний портал про вищу освіту в Україні. EMERGE Microsoft

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Факультети
Інженерно-педагогічний факультет :: Історичний факультет :: Факультет іноземної філології :: Факультет інформатики :: Факультет менеджменту освіти та науки :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет психології :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет спеціальної та інклюзивної освіти :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Факультет фізичного виховання, спорту і здоров`я :: Факультет філософії та суспільствознавства :: Фізико-математичний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ

© НПУ імені М.П. Драгоманова :: Кафедра менеджменту та інноваційних технологій соціокультурної діяльності
Служба порталу :: Вебмайcтер
2012-2022