1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Опитування

Опитування студентів


Опитування випускників

Опитування стейкхолдерів

Контакти

Телефон: (044) 288-34-67
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (028-спеціальність)

Адреса: м. Київ, вул. Пирогова, 9, кімн. 5.5

w512h5121347464873Facebookalt1 
028 Менеджмент соціокультурної діяльності

 

in sta main
028 Менеджмент соціокультурної діяльності

Досягнення

Дипломи та атестати

Краща магістратура України

Пропонуємо унікальну, єдину в Україні магістерську програму
«Інноваційний менеджмент інклюзивного середовища»
(у рамках спеціальності «Менеджмент»)

                Багатоманітність персоналу – це не «добре» і не «погано». Це даність, яка існує в кожній організації, незалежно від галузі чи форми власності. Бо всі люди різні!
     Як управляти персоналом, не лише враховуючи відмінності кожного, але й використовуючи їх для підвищення конкурентоспроможності підприємства? - Адже з різноманітністю людських і професійних якостей щоденно доводиться працювати менеджеру, керівнику підприємства чи підрозділу.
     Саме цьому Ви навчитесь, якщо вступите на цю магістерську програму.
Термін навчання – 1 рік 4 місяці. Є бюджетні місця.
Вступ на основі диплому бакалавра/спеціаліста/магістра будь-якої спеціальності.
Після завершення Ви здобудете кваліфікації:

+ Магістр менеджменту.
+ Професіонал з інноваційної діяльності.
+ Менеджер із соціальної та корпоративної відповідальності.

     «Diversity Management» та інклюзія є надзвичайно популярними складовими менеджменту в Західній Європі та США вже понад 30 років, із кожним роком створюється дедалі більше кількість посад та підрозділів для координування менеджменту багатоманітності та забезпечення рівності і недискримінації на підприємстві.
         Усі відомі та успішні компанії, такі як «Hewlett Packard», «Volkswagen», «Аudi», ВВС, «British Council» та інші організації послідовно впроваджують кадрову політику багатоманітності, недискримінації та інклюзії.
Бажаєш розвиватись у напрямку такого успіху?

Приєднуйся до наших магістрів!

ЛановенчикЛановенчик Олена Сергіївна – магістрантка 2 курсу спеціальності 073 «Менеджмент» факультету менеджменту освіти і науки Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова. Старанно та наполегливо вивчає як дисципліни професійного, так і загальноосвітнього спрямування, бере активну участь у житті свого факультету, зокрема кафедри інновацій та інформаційної діяльності в освіті.

Студентка є рекламним обличчям факультету з 2016 року, публікує наукові праці на Міжнародних та Всеукраїнських конференціях, приймає активну участь у круглих столах та зустрічах з поважними послами та науковцями різних країн світу. Крім цього, вона щорічно бере участь у підготовці до Ярмарки професій.

Самопрезентація Лановенчик Олени

Яровецька на сайтЯровецька Ольга Ігорівна – магістрантка 2 курсу спеціальності 073 «Менеджмент» факультету менеджменту освіти і науки Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова. Протягом минулого навчального року досягла значних успіхів у навчанні та входить у п’ятірку кращих студентів факультету.

Досконало опанувала такі дисципліни як менеджмент багатоманітності, інноваційний менеджмент, консультування в галузі гетерогенного середовища та ряд інших. У своїй магістерській роботі досліджує актуальну тему «Неперервна освіта жінок під час відпустки по догляду за дитиною». Під керівництвом доцента кафедри інновацій та інформаційної діяльності в освіті Цимбал С.М. опублікувала ряд наукових праць, постійно приймає участь у Міжнародних та Всеукраїнських конференціях, круглих столах, допомагає в організації та проведенні Ярмарки професій.

Самопрезентація Яровецької Ольги

Міністерство освіти і науки України Tempus Інформаційно-аналітичний портал про вищу освіту в Україні. EMERGE Microsoft

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Факультети
Інженерно-педагогічний факультет :: Історичний факультет :: Факультет іноземної філології :: Факультет інформатики :: Факультет менеджменту освіти та науки :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет психології :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет спеціальної та інклюзивної освіти :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Факультет фізичного виховання, спорту і здоров`я :: Факультет філософії та суспільствознавства :: Фізико-математичний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ

© НПУ імені М.П. Драгоманова :: Кафедра менеджменту та інноваційних технологій соціокультурної діяльності
Служба порталу :: Вебмайcтер
2012-2022