1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Контакти

Телефон: (044) 288-34-67
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (028-спеціальність)
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (029-спеціальність)

Адреса: м. Київ, вул. Пирогова, 9, кімн. 5.5

w512h5121347464873Facebookalt1 
028 Менеджмент соціокультурної діяльності
029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа

 

in sta main
028 Менеджмент соціокультурної діяльності
029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа

Досягнення

Дипломи та атестати

Цимбал Світлана Миколаївна

tsymbalКандидат філософських наук (2006), доцент кафедри інновацій та інформаційної діяльності в освіті.
З 2010 року працює у НПУ імені М.П. Драгоманова.
У 2006 році в Інституті філософії НАН України захистила кандидатську дисертацію на тему «Філософсько-методологічний потенціал соціосинергетики» (09.00.09 – філософія науки).
У 2000 році закінчила навчання у Сумському державному педагогічному університеті імені А.С. Макаренка за спеціальністью «Історія та практична психологія», здобула кваліфікацію вчителя історії та практичного психолога в закладах освіти.

Детальніше: Цимбал С.М.

Воронова Галина Віталіївна

Воронова

З вересня 2018 року працює в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова на посаді доцента кафедри інновацій та інформаційної діяльності в освіті. Автор понад 40 публікацій, серед яких 1 одноосібна монографія, наукові статті, тези та науково-методичні матеріали.

Сфера наукових інтересів: інноваційна діяльність в освіті, теорія комунікацій, право, соціальна філософія, практична філософія. Викладає нормативні курси з інформаційно-аналітичної діяльності, документно-інформаційних комунікацій, інтелектуальної власності, основ демократії та права людини.

Детальніше: Воронова Г.В.

Матяш Ірина Борисівна

matyshДоктор історичних наук (2001), професор (2004). Заслужений діяч науки і техніки України (2008). Член Національної спілки журналістів України (2002). Дійсний член Української вільної академії наук у Канаді (2007).

Закінчила з відзнакою філологічний факультет Київського державного університету ім. Т. Г. Шевченка (1983). У 2001 році захистила в цьому університеті докторську дисертацію на тему «Архівна наука і освіта в Україні 1917-1930-х років».
Автор понад 350 наукових праць, у тому числі 8 монографій. Автор та керівник авторського колективу довідника «Архівна Україніка в Канаді». Упродовж 1995-2001 рр. працювала в архівній системі: заступником директора з наукової роботи, а від 2001 р. - директором Українського науково-дослідного інститут архівної справи та документознавства; від 2009 р. - перший заступник Голови Державного комітету архівів України.

Детальніше: Матяш І.Б.

Терещенко Марина Миколаївна

 

Tereshenko

 

Провідний спеціаліст з кадрової роботи відділу кадрів НПУ імені М.П.Драгоманова, кандидат філософських наук, старший викладач кафедри менеджменту та інноваційних технологій соціокультурної діяльності факультету менеджменту освіти та науки НПУ імені М.П.Драгоманова

 

Сфера наукових інтересів - Кадровий менеджмент. Дисертація:"Концептуальні основи підготовки професіоналів з інноваційної діяльності"

Міністерство освіти і науки України Tempus Інформаційно-аналітичний портал про вищу освіту в Україні. EMERGE Microsoft

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Факультети
Інженерно-педагогічний факультет :: Історичний факультет :: Факультет іноземної філології :: Факультет інформатики :: Факультет менеджменту освіти та науки :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет психології :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет спеціальної та інклюзивної освіти :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Факультет фізичного виховання, спорту і здоров`я :: Факультет філософії та суспільствознавства :: Фізико-математичний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ

© НПУ імені М.П. Драгоманова :: Кафедра менеджменту та інноваційних технологій соціокультурної діяльності
Служба порталу :: Вебмайcтер
2012-2022