1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Опитування

Опитування студентів


Опитування випускників

Опитування стейкхолдерів

Контакти

Телефон: (044) 288-34-67
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (028-спеціальність)

Адреса: м. Київ, вул. Пирогова, 9, кімн. 5.5

w512h5121347464873Facebookalt1 
028 Менеджмент соціокультурної діяльності

 

in sta main
028 Менеджмент соціокультурної діяльності

 

IMG 7398Ковток Швейцарського повітря...

Наприкінці листопада 2013 р. візит до Швейцарії проф. Нестеренко Г.О., завідувача кафедри інновацій та інформаційної діяльності в освіті приніс в університет свіжий закордонний досвід навчання та інноваційні ідеї поєднання педагогічної науки і практичної підготовки.
Обмін досвідом відбувався в рамках 8-ої Міжнародної конференції ЕAPRIL – European Association for Practitioner Research on Improving Learning in education and professional practice (Європейської асоціації практичних досліджень для розвитку навчання в освітній і професійній практиці). Головна увага ЕAPRIL сконцентрована на посиленні взаємозв’язків між теорією і практикою навчання, на зростанні частки наукових досліджень в освітній політиці країн світу.

Приймаючою установою для 8-ої конференції ЕAPRIL стала Вища школа педагогіки HEP BEJUNE , розташована в м. Біль/Бьєнн у Швейцарії (Biel/Biеnne, Switzerland). Розташоване у підніжжя Юрських гір і на берегах Більського озера, м. Біль/Бьєнн є найбільшим білінгвальним містом і світовою столицею виробництва годинників. Офіційна двомовність міста не може залишитись не поміченою навіть неозброєним поглядом: назви всіх вулиць, маршрути і графіки руху громадського транспорту, розклад роботи крамниць тощо – абсолютно вся інформація озвучується і пишеться одночасно німецькою та французькою. Це обумовлює колосальну толерантність, відкритість до іншого, готовність допомогти – духом чого пронизані всі аспекти місцевого спілкування між людьми. Тому візит до Швейцарії – це не тільки нові для нас освітні ідеї, але ще й вражаючий досвід позитивного світобачення і гуманізму.
Організаторам конференції вдалось повноцінно реалізувати ще одну специфічну рису ЕAPRIL – багатоманітність форм спілкування. З одного боку, були масштабно реалізовані інтерактивні форми обговорення проблематики конференції для стимулювання глибинних дискусій: інтерактивні презентації, симпозіуми, семінари, майстер-класи, круглі столи, стендові доповіді, групове відвідування шкіл, відеоконференції тощо. Панельний формат передбачав одночасне проведення (на вибір) від 5 до 11 (!) заходів, причому кожен із трьох робочих днів конференції вміщував 4-6 таких «панелей».IMG 7526

 Найбільш популярними темами для обговорення стали: 

- Взаємозв’язок навчання з практикою, професійне навчання,
- Освітні Інтернет-платформи і використання інтегрованих ІКТ та планшетів на заняттях,
- Оцінка і самооцінка в професійному розвитку педагогів,
- Практико-орієнтовані дослідження,
- Програми професійного розвитку вчителів і викладачів,
- Інноваційні форми і методи навчання,
- Мультидисциплінарні навчальні програми та соціальні інновації,
- Освітні проекти.
З іншого боку, для продовження професійного спілкування по закінченню конференції на веб-сайті (http://www.eapril.org/Clouds) функціонують так звані «хмари» (clouds), які протягом всієї конференції і цілого року до наступної наукової зустрічі дозволяють учасникам і членам організації ЕAPRIL обмінюватись матеріалами та коментарями. Ці «хмари» представлені такими напрямками:
Cl 1. Педагогічна освіта.
Cl 2. Професійний розвиток педагогів.
Cl 3. Освітні стратегії та навчальне середовище.
Cl 4. Інновації та практика навчання.
Cl 5. Розвиток трудових ресурсів і навчання на робочому місці.
Cl 6. ІКТ, медіа і навчання.
Cl 7. Практико-орієнтовані дослідження.
IMG 7394У конференції взяли участь понад 500 учасників з різних кінців світу. У відсотковому співвідношенні, звісно, найбільше була представлена Західна Європа: Швейцарія, Нідерланди, Фінляндія, Німеччина, Великобританія , Румунія, Естонія, Латвія, Литва; - а також Канада, Австралія та ін. Було і декілька представників із Молдови, Росії, України.
Також у рамках конференції відбувся передпроектний семінар «Професіоналізація підготовки педагогів у різних країнах», в якому взяла участь і проф. Нестеренко Г.О. Головною його метою було попереднє обговорення тематики проектної пропозиції в рамках програми «SCOPES» («Європейська мережа – Східноєвропейські країни та Швейцарія»). У робочій групі – представники навчальних закладів Швейцарії, Румунії, Сербії, Естонії, Латвії, Молдови, України.
Започаткована співпраця обіцяє багато цікавої і конструктивної роботи і практично значущі результати.

 

 

Міністерство освіти і науки України Tempus Інформаційно-аналітичний портал про вищу освіту в Україні. EMERGE Microsoft

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Факультети
Інженерно-педагогічний факультет :: Історичний факультет :: Факультет іноземної філології :: Факультет інформатики :: Факультет менеджменту освіти та науки :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет психології :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет спеціальної та інклюзивної освіти :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Факультет фізичного виховання, спорту і здоров`я :: Факультет філософії та суспільствознавства :: Фізико-математичний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ

© НПУ імені М.П. Драгоманова :: Кафедра менеджменту та інноваційних технологій соціокультурної діяльності
Служба порталу :: Вебмайcтер
2012-2023