WP 20131122 001Результати конкурсу «Інформація як секрет успіху»
У стінах Національного педагогічного університету імені Михайла Петровича Драгоманова у рамках проведення міжнародної науково-практичної конференції «Післядипломна освіта: традиції та інновації» відбулося нагородження переможців конкурсу творчих робіт старшокласників «Інформація як секрет успіху».
Його проведення вже стало доброю традицією. Щороку зростає кількість учасників конкурсу та робіт, що вони надсилають. Це свідчить про зацікавленість молоді у творчій співпраці з нами. Конкурс проводився за трьома номінаціями - мистецтво, наука, публіцистика.
Перемогу у номінації «мистецтво» отримала учениця Рокитнянського районного ліцею Уманець Інна Сергіївна. Її чудовий вірш зачарував жюрі. Ми вдячні вчительці Інни - Хорунжій Ользі Вікторівні за виховання молодого обдарування.
Не вперше участь у конкурсі беруть представники 313 спеціалізованої школи міста Києва. Цього разу Андреєв Артем Сергійович та Васильченко Марина Юріївна отримали перемогу у номінації «наука». Ми вдячні їх вчителю Присяжному Костянтину Володимировичу за підготовку учнів.
А дипломом за перемогу у номінації «публіцистика» отримав Потаржанський Андрій Романович з Боярської загальноосвітньої школи I-III ступенів №5. У його роботі про інформаційні війни піднімається глобальне питання відповідальності за долю майбутнього. Вітаємо переможця та його вчительку – Біленко Оксану Володимирівну.
WP 20131122 023Процедура нагородження проходила у Залі засідань Вченої ради Університету, по закінченню якої було проведено ознайомчу екскурсію по Університету для переможців конкурсу. Викладачі кафедри інновацій та інформаційної діяльності в освіті – професор Благодєтєлєва-Вовк Світлана Леонідівна, доцент Отрох Наталія Володимирівна та доцент Бондарєва Любов Іванівна розповіли про минуле та сучасність НПУ ім. М. П. Драгоманова, про становлення нової спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність», про особливості навчання в Інституті перепідготовки та підвищення кваліфікації.
Спілкування з переможцями та вчителями було доброзичливим та корисним.
Сподіваємося, що участь у конкурсі стане початком шляху до професії та життєвого успіху старшокласників.
Ми вдячні також всім учасникам конкурсу і запрошуємо їх змагатися за перемогу на конкурсі, що буде проведено наступного року.
Бажаємо нашим учасникам обрати гідну професію та запрошуємо до вступу до нашого Університету.