1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Контакти

Телефон: (044) 288-34-67
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (028-спеціальність)
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (029-спеціальність)

Адреса: м. Київ, вул. Пирогова, 9, кімн. 5.5

w512h5121347464873Facebookalt1 
028 Менеджмент соціокультурної діяльності
029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа

 

in sta main
028 Менеджмент соціокультурної діяльності
029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа

Досягнення

Дипломи та атестати

Міжнародний семінар «Розробка модулів в галузі педагогіки та менеджменту гетерогенного середовища в руслі компетентнісного підходу» в Університеті м. Бремен (Німеччина)

29З 30 вересня по 2 жовтня в Університеті м. Бремен (Німеччина) відбувся Міжнародний семінар, присвячений технологіям проектування навчальних модулів з проблем інклюзивної освіти.

Організували семінар вчені університету м. Бремена - проректор з міжнародної діяльності Жасмин Каракашоглу (Prof. Dr. Yasemin Karakaşoğlu) і професор університету Марк Тілен (Prof. Dr. Mark Tielen). У семінарі взяли участь представники 14 університетів Росії, України, Білорусії та Німеччини, а також керівник проекту TEMPUS професор Ольга Грауманн. Модераторами семінару з боку Новгородського державного університету були: проректор з міжнародної діяльності Михайло Певзнер, директор Інституту безперервної педагогічної освіти Олександр Ширін, зав. кафедрою педагогіки, технології та ремесел Петро Петряков і доцент кафедри педагогіки Сергій Йолкін.

У перший день міжнародного семінару Жасмин Каракашоглу познайомила учасників з основними стратегіями інтернаціоналізації вузу, а Марк Тілен розповів про структуру модульних освітніх програм з педагогіки та менеджменту різноманіття, які реалізуються в Університет м Бремен.11
В ході семінару доцент кафедри педагогіки Сергій Йолкін провів з малими групами тренінг з використання методології Тюнінг (Tuning Methodology) у навчальному процесі.
У результаті групової роботи під керівництвом бременських і новгородських вчених учасники семінару сформували каталоги спеціальних компетенцій бакалаврів і магістрів педагогічного профілю, які в майбутньому будуть працювати з різними групами учнів (обдарованими дітьми, дітьми з обмеженими можливостями здоров'я, дітьми із соціально неблагополучних сімей та сімей іммігрантів, і т.д.) в інклюзивної освітньому середовищі.
В якості другого групового завдання вчені з університетів-партнерів розробили кілька навчальних модулів, використовуючи при цьому методологію Тюнінг, і потім представили їх англійською мовою у формі медіа-презентацій.11На завершальній стадії семінару його учасники познайомилися з проектами, реалізованими спільно з ученими Університету м.Бремен. Так, Крістоф Фантіні представив проект «Rent a Teacher Man», а Катя Багински розповіла про допоміжних і підтримуючих уроках для дітей і підлітків з сімей мігрантів в університеті Бремен.
Великий інтерес у педагогів різних країн викликало відвідування школи продовженого дня Oberschule Koblenzer Strabe. Директор школи Фридерике Штайнхаус (F.Steinhaus) познайомила учасників проекту з концепцією освітньої установи, а її колеги представили кілька проектів («Urban Style», «MINT-Konzept»), спрямованих на виявлення та підтримку обдарованих дітей із сімей іммігрантів та інших груп учнів з особливими умовами соціалізації. Потім учені відвідали уроки математики, іспанської, англійської, французької мов та суспільствознавства.
На заключній стадії семінару відбулася консультація представників університетів-партенрами з професором університету м.Бремен Марком Тілен і професором універсітетеа Хільдесхайма Ольгою Грауманн щодо підготовки міжнародного підручника.
Після семінару науковці з університетів-партнерів отримали сертифікати про підвищення кваліфікації і подякували колег з НовГУ за методичний супровід, за ту атмосферу дружби і взаєморозуміння між вченими різних країн, яка панувала на семінарі в Бремені.

 


1

 

 

 

Міністерство освіти і науки України Tempus Інформаційно-аналітичний портал про вищу освіту в Україні. EMERGE Microsoft

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Факультети
Інженерно-педагогічний факультет :: Історичний факультет :: Факультет іноземної філології :: Факультет інформатики :: Факультет менеджменту освіти та науки :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет психології :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет спеціальної та інклюзивної освіти :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Факультет фізичного виховання, спорту і здоров`я :: Факультет філософії та суспільствознавства :: Фізико-математичний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ

© НПУ імені М.П. Драгоманова :: Кафедра менеджменту та інноваційних технологій соціокультурної діяльності
Служба порталу :: Вебмайcтер
2012-2022