1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Контакти

Телефон: (044) 288-34-67
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (028-спеціальність)
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (029-спеціальність)

Адреса: м. Київ, вул. Пирогова, 9, кімн. 5.5

w512h5121347464873Facebookalt1 
028 Менеджмент соціокультурної діяльності
029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа

 

in sta main
028 Менеджмент соціокультурної діяльності
029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа

Досягнення

Дипломи та атестати

 

Міжнародна конференція "Інклюзивна освіта в міжнародному контексті" у Віденському університеті (Австрія)

фото4

З 20 по 24 вересня в Link Campus University, м Рим (Італія) пройшов міжнародний семінар «Стратегії сталого розвитку інноваційних моделей підготовки та підвищення кваліфікації педагогів і освітніх менеджерів». Семінар проводився відповідно до плану проекту «Підготовка педагогів і освітніх менеджерів до роботи з гетерогенними групами та організаціями» (543873-TEMPUS-1-2013-1-DE-TEMPUS-JPCR). У семінарі взяли участь представники університетів-партнерів Німеччини, Росії, Республіки Білорусь та України, тому обговорення основних проблем і перспектив інклюзивної освіти здійснювалося в міжнародному порівнянні.
На відкритті семінару виступили представники Link Campus University проф. д-р Алессандро Фігус, д-р Діана Спалбер і керівники проекту: проф.д-р Ольга Грауманн і проф.д-р Михайло Певзнер.

Особливістю заходу, проведеного в Link Campus University, стало те, що в ньому брали участь ректори університетів трьох країн: Віктор Вебер - ректор Новгородського державного університету (Росія), Микола Скиба - ректор Хмельницького національного університету (Україна) та Олексій Єгоров - ректор Вітебського державного університету (Білорусь). На початку семінару ректори університетів-партнерів виступили з вітальним словом перед учасниками семінару.
Робота семінару розпочалася з вступної доповіді наукового керівника проекту Михайла Певзнера на тему «Сталий розвиток міжнародної проектної діяльності в період політичної нестабільності в світі в контексті освітньої політики вузу».
Потім з доповіддю «Сталий розвиток результатів проекту за допомогою їх розповсюдження» виступила керівник фото3проекту Ольга Грауманн.
Завершився перший день семінару груповою роботою представників університетів-партнерів, в ході якої було необхідно виявити цільові групи інклюзивної середовища в освітніх організаціях.
У другий день семінару перед його учасниками виступила керівник проекту Ольга Грауманн з доповіддю «Створення інклюзивної середовища у вузі».
Далі Петро Петряков та Ірина Ушанова провели для учасників проекту майстерню під назвою «Створення інклюзивної середовища у вузі». У ході групової роботи необхідно було виконати завдання і визначити кроки по створенню інклюзивної середовища у вузі з урахуванням інтересів різних цільових груп. Учасники семінару працювали в чотирьох групах з умовними назвами: «керівники», «викладачі», «студенти» і «абітурієнти».
Після обговорення в групах учасники семінару розподілили намічені кроки по 6 етапах створення інклюзивної середовища ВНЗ (підготовчий етап, організаційно-технічний етап, змістовний етап, етап формування інклюзивної корпоративної культури вузу, етап створення системи підтримки студентів з особливими освітніми потребами, етап розвитку мережевої взаємодії) .
Далі представники груп виступили з невеликими повідомленнями і прокоментували результати, отримані в ході групової роботи. Останнім завданням представникам університетів-партнерів було оцінити ступінь реалізації конкретних кроків зі створення інклюзивної середовища у своєму вузі і заповнити аналітичні таблиці.
Після підбиття підсумків групової роботи д-р Діана Спалбер розповіла присутнім про книгу «Інклюзивна освіта в країнах Східної та Західної Європи». Завершив другий день семінару проф.д-р Алессандро Фігус, який зробив повідомлення про сталий розвиток інклюзивних моделей в Link Campus University.
Робота семінару завершилася засіданням координаторів під керівництвом професорів Ольги Грауманн і Михайла Певзнера, на якому учасники з університетів-партнерів проаналізували актуальний стан проекту та обговорили подальші кроки з реалізації запланованих заходів та впровадженню отриманих результатів.

 

 

 

Міністерство освіти і науки України Tempus Інформаційно-аналітичний портал про вищу освіту в Україні. EMERGE Microsoft

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Факультети
Інженерно-педагогічний факультет :: Історичний факультет :: Факультет іноземної філології :: Факультет інформатики :: Факультет менеджменту освіти та науки :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет психології :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет спеціальної та інклюзивної освіти :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Факультет фізичного виховання, спорту і здоров`я :: Факультет філософії та суспільствознавства :: Фізико-математичний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ

© НПУ імені М.П. Драгоманова :: Кафедра менеджменту та інноваційних технологій соціокультурної діяльності
Служба порталу :: Вебмайcтер
2012-2022