1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Опитування

Опитування студентів


Опитування випускників

Опитування стейкхолдерів

Контакти

Телефон: (044) 288-34-67
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (028-спеціальність)

Адреса: м. Київ, вул. Пирогова, 9, кімн. 5.5

w512h5121347464873Facebookalt1 
028 Менеджмент соціокультурної діяльності

 

in sta main
028 Менеджмент соціокультурної діяльності

Досягнення

Дипломи та атестати

Міжнародний Конгрес "Підтримка обдарованості - розвиток креативності"

423-26 вересня 2014 року у Вітебську (Республіка Бєларусь) відбулася одна із яскравих подій проекту ТЕМПУС-543873–Міжнародний Конгрес "Поддержка одаренности - развитие креативности".У конгресі взяли участь науковці та практики більш ніж з 10 країн. Україну на Конгресі представляли науковці та викладачі трьох провідних педагогічних ВНЗ: НПУ ім. М. П. Драгоманова (м. Київ), БПУ (м. Бердянськ), ХПУ (м. Хмельницький).
Протягом чотирьох днів життя учасників конгресу було насичене великою кількістю подій: наукові дискусії (пленарне та секційні засідання конгресу), відвідування навчальних закладів м. Вітебська та професійного спілкування із їх педагогами та учнями, цікаві подорожі та екскурсії вулицями древнього Вітебська та неформальним спілкуванням учасників впродовж всього часу перебування на конгресі.
Одним із цікавих та несподіваних заходів було проведення панельної дискусії «підтримка обдарованості – розвиток креативності». Модератором дискусії було запрошено доктора педагогічних наук, професора, дійсного члена 14Міжнародної академії гуманізації освіти Ірину Колеснікову (м. Санкт-Петербург, Росія). Формат панельної дискусії передбачав участь експертів з 5 країн, які висловлювали свої думки та міркування з чотирьох ключових питань: що у науково-педагогічному контексті розуміється під словом креативність? Чи потребує сучасна епоха прояву креативності від усіх без винятку людей? Що у системах освіти різних країн сприяє розвитку креативності, а що стримує її розвиток серед підростаючого покоління? Що таке креативний педагог та чи можлива його підготовка в існуючій системі безперервної професійної освіти? Серед експертів були представники Латвії, Росії, України, Німеччини та Білорусі, які запропонували глядачам та учасникам широкий діапазон думок: від термінологічної полеміки щодо самого поняття креативності до глибоко філософських аспектів її актуальності на сучасному розвитку цивілізації. Активну участь в обговоренні взяли й глядачі, висловлюючи свої власні міркування та запитання до експертів.
Експерт з України, кандидат психологічних наук, доцент кафедри практичної психології, завідувач науково-дослідної лабораторії освітніх інновацій в умовах гетерогенності НПУ імені М.П. Драгоманова Зоя Гаркавенко поділилась своїми враженнями із журналістами студентського телебачення 3 1Вітебського державного університету ім. П. Машерова : «питання креативності особистості в контексті подій, що розгортаються сьогодні в Україні, охоплює набагато більше аспектів, ніж просто питання підтримки та розвитку обдарованих дітей. Для нас сьогодні – це питання розуміння та прийняття себе та інших, якісно іншого світобачення, фактично, особистісний виклик кожному громадянину щодо його відповідальності за власне життя та життя свого народу».
Від НПУ імені М.П.Драгоманова очну участь у конгресі також взяла доцент кафедри інновацій та інформаційної діяльності в освіті Наталія Отрох, яка підготувала доповідь на тему «..».
Ґрунтовна науково-практична робота учасників конгресу була розгорнута у чотирьох ключових секціях: Соціальне середовище та підтримка обдарованості, Розвиток креативності, Підготовка та перепідготовка фахівців по роботі із обдарованими та талановитими людьми, Діагностика в області обдарованості та креативності. Безумовним надбанням цієї роботи можна вважати участь доволі великої кількості практиків (педагогів, керівників шкіл, методистів), які активно брали участь в обговоренні виступів учасників, ділилися власними спостереженнями та досвідом. За матеріалами секційної роботи було сформовано два томи наукових доповідей, з якими можна познайомитись в електронному вигляді.
В рамках конгресу також відбулось чергове засідання Міжнародної академії гуманізації освіти, де обговорювались актуальні питання подальшої наукової та творчої співпраці учасників академії, а також було прийнято нових членів до її лав. Новим членом академії стала доктор філософських наук, професор, завідувач кафедри інновацій в освіті НПУ імені М.П.Драгоманова Галина Нестеренко.
Незабутнім доповненням до насиченої програми стали виступи творчих колективів університету, які запропонували надзвичайно цікаву та оригінальну програму музичної вітальні конгресу.

 

 

 

Міністерство освіти і науки України Tempus Інформаційно-аналітичний портал про вищу освіту в Україні. EMERGE Microsoft

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Факультети
Інженерно-педагогічний факультет :: Історичний факультет :: Факультет іноземної філології :: Факультет інформатики :: Факультет менеджменту освіти та науки :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет психології :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет спеціальної та інклюзивної освіти :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Факультет фізичного виховання, спорту і здоров`я :: Факультет філософії та суспільствознавства :: Фізико-математичний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ

© НПУ імені М.П. Драгоманова :: Кафедра менеджменту та інноваційних технологій соціокультурної діяльності
Служба порталу :: Вебмайcтер
2012-2022