1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Опитування

Опитування студентів


Опитування випускників

Опитування стейкхолдерів

Контакти

Телефон: (044) 288-34-67
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (028-спеціальність)

Адреса: м. Київ, вул. Пирогова, 9, кімн. 5.5

w512h5121347464873Facebookalt1 
028 Менеджмент соціокультурної діяльності

 

in sta main
028 Менеджмент соціокультурної діяльності

Досягнення

Дипломи та атестати

Міжнародний семінар «Стратегії сталого розвитку інноваційних моделей підготовки та підвищення кваліфікації педагогів і освітніх менеджерів» в Link Campus University р Риму (Італія)

3 2

З 20 по 24 вересня в Link Campus University, м Рим (Італія) пройшов міжнародний семінар «Стратегії сталого розвитку інноваційних моделей підготовки та підвищення кваліфікації педагогів і освітніх менеджерів». Семінар проводився відповідно до плану проекту «Підготовка педагогів і освітніх менеджерів до роботи з гетерогенними групами та організаціями» (543873-TEMPUS-1-2013-1-DE-TEMPUS-JPCR). У семінарі взяли участь представники університетів-партнерів Німеччини, Росії, Республіки Білорусь та України, тому обговорення основних проблем і перспектив інклюзивної освіти здійснювалося в міжнародному порівнянні.

На відкритті семінару виступили представники Link Campus University проф. д-р Алессандро Фігус, д-р Діана Спалбер і керівники проекту: проф.д-р Ольга Грауманн і проф.д-р Михайло Певзнер.
 Особливістю заходу, проведеного в Link Campus University, стало те, що в ньому брали участь ректори університетів трьох країн: Віктор Вебер - ректор Новгородського державного університету (Росія), Микола Скиба - ректор Хмельницького національного університету (Україна) та Олексій Єгоров - ректор Вітебського державного університету (Білорусь). На початку семінару ректори університетів-партнерів виступили з вітальним словом перед учасниками семінару.
Робота семінару розпочалася з вступної доповіді наукового керівника проекту Михайла Певзнера на тему «Сталий розвиток міжнародної проектної діяльності в період політичної нестабільності в світі в контексті освітньої політики вузу».
Потім з доповіддю «Сталий розвиток результатів проекту за допомогою їх розповсюдження» виступила керівник проекту Ольга Грауманн.
Завершився перший день семінару груповою роботою представників університетів-партнерів, в ході якої було необхідно виявити цільові групи інклюзивної середовища в освітніх організаціях.
У другий день семінару перед його учасниками виступила керівник проекту Ольга Грауманн з доповіддю «Створення інклюзивної середовища у вузі».
Далі Петро Петряков та Ірина Ушанова провели для учасників проекту майстерню під назвою «Створення інклюзивної середовища у вузі». У ході групової роботи необхідно було виконати завдання і визначити кроки по створенню інклюзивної середовища у вузі з урахуванням інтересів різних цільових груп. Учасники семінару працювали в чотирьох групах з умовними назвами: «керівники», «викладачі», «студенти» і «абітурієнти».
Після обговорення в групах учасники семінару розподілили намічені кроки по 6 етапах створення інклюзивної середовища ВНЗ (підготовчий етап, організаційно-технічний етап, змістовний етап, етап формування інклюзивної корпоративної культури вузу, етап створення системи підтримки студентів з особливими освітніми потребами, етап розвитку мережевої взаємодії) .20
Далі представники груп виступили з невеликими повідомленнями і прокоментували результати, отримані в ході групової роботи. Останнім завданням представникам університетів-партнерів було оцінити ступінь реалізації конкретних кроків зі створення інклюзивної середовища у своєму вузі і заповнити аналітичні таблиці.
Після підбиття підсумків групової роботи д-р Діана Спалбер розповіла присутнім про книгу «Інклюзивна освіта в країнах Східної та Західної Європи». Завершив другий день семінару проф.д-р Алессандро Фігус, який зробив повідомлення про сталий розвиток інклюзивних моделей в Link Campus University.
Робота семінару завершилася засіданням координаторів під керівництвом професорів Ольги Грауманн і Михайла Певзнера, на якому учасники з університетів-партнерів проаналізували актуальний стан проекту та обговорили подальші кроки з реалізації запланованих заходів та впровадженню отриманих результатів.

Дочірні категорії

Міністерство освіти і науки України Tempus Інформаційно-аналітичний портал про вищу освіту в Україні. EMERGE Microsoft

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Факультети
Інженерно-педагогічний факультет :: Історичний факультет :: Факультет іноземної філології :: Факультет інформатики :: Факультет менеджменту освіти та науки :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет психології :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет спеціальної та інклюзивної освіти :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Факультет фізичного виховання, спорту і здоров`я :: Факультет філософії та суспільствознавства :: Фізико-математичний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ

© НПУ імені М.П. Драгоманова :: Кафедра менеджменту та інноваційних технологій соціокультурної діяльності
Служба порталу :: Вебмайcтер
2012-2022