1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Контакти

Телефон: (044) 288-34-67
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (028-спеціальність)
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (029-спеціальність)

Адреса: м. Київ, вул. Пирогова, 9, кімн. 5.5

w512h5121347464873Facebookalt1 
028 Менеджмент соціокультурної діяльності
029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа

 

in sta main
028 Менеджмент соціокультурної діяльності
029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа

Досягнення

Дипломи та атестати

 

Навчальний семінар для IT-менеджерів проекту Tempus ІV 543873-TEMPUS-1-2013-1-DE-TEMPUS-JPCR 

M1400005 1

У рамках реалізації міжнародного проекту Tempus ІV 543873-TEMPUS-1-2013-1-DE-TEMPUS-JPCR «Підготовка педагогів і освітніх менеджерів до роботи з гетерогенними групами та організаціями», ІТ-менеджери від драгоманівської проектної команди, Олена Тишкова та від команди Бердянського державного педагогічного університету, Руслан Вербовий 10-11 квітня 2014 р., відвідали Хмельницький національний університет. Мета візиту – отримання необхідних компетенцій з питань оснащення аудиторій комп’ютерно-апаратним обладнанням для роботи з гетерогенними групами, а також розробки і напровнення веб-сайту проекту.
Вітальне слово проректора з міжнародних зв’язків проф. М.А. Йохни (координатор проекту від ХНУ), та теплі слова директора Компетентнісного центру, проф. В.В. Стадник налаштували на подальшу позитивну і водночас насичену, кропітку роботу з фахівцями університету.
Зокрема, ІТ-менеджер хмельницької команди, доцент С.О. Михальчик детально розповів про програмно-апаратне оснащення сучасної навчальної мультимедійної лабораторії і його використання в процесі реалізації проекту. Старший інженер ФЗДО М.Л. Яновський захопив своїми власними програмними розробками, які дозволяють на високому рівні здійснювати організацію інформаційної системи управління навчальним процесом.
Керівник Інформаційно-комунікаційного центру С.М. Слободенюк розповів не тільки про основні задачі ІТ-менеджерів в створенні та функціонуванні лабораторії інклюзивної освіти, а й зосередив увагу на організації управління багаторівневої комп’ютерної мережі університету. Доцент кафедри АСМЕ Е.Є Бельовский зупинився на питаннях створення навчальних курсів в модульному середовищі, а також особливу увагу приділив використанню ліцензійного програмного забезпечення та сертифікації курсів. Сергій Михальчик поділився досвідом адміністрування та наповнення сайту проекту, а також закцентував увагу на способах і методах наповнення інформаційного модульного середовища для дистанційного навчання та можливості їх використання в інклюзивній освіті.
ІТ-менеджери драгоманівської родини та бердянського вишу повернулись з величезним багажем знань та сертифікатами про підвищення кваліфікації на семінарі-тренінгу організованого в рамках реалізації проекту-Темпус.
Тож керівництво НПУ імені М.П. Драгоманова щиро дякує адміністрації Хмельницького національного університету за теплий прийом, позитивнуатмосферу та високий рівень професіоналізму учасників команди, які поділились власним досвідом та неосяжним багажем знань з актуальних питань, які виникають в процесі реалізації проекту.

 

 

 

Міністерство освіти і науки України Tempus Інформаційно-аналітичний портал про вищу освіту в Україні. EMERGE Microsoft

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Факультети
Інженерно-педагогічний факультет :: Історичний факультет :: Факультет іноземної філології :: Факультет інформатики :: Факультет менеджменту освіти та науки :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет психології :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет спеціальної та інклюзивної освіти :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Факультет фізичного виховання, спорту і здоров`я :: Факультет філософії та суспільствознавства :: Фізико-математичний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ

© НПУ імені М.П. Драгоманова :: Кафедра менеджменту та інноваційних технологій соціокультурної діяльності
Служба порталу :: Вебмайcтер
2012-2022