1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Опитування

Опитування студентів


Опитування випускників

Опитування стейкхолдерів

Контакти

Телефон: (044) 288-34-67
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (028-спеціальність)

Адреса: м. Київ, вул. Пирогова, 9, кімн. 5.5

w512h5121347464873Facebookalt1 
028 Менеджмент соціокультурної діяльності

 

in sta main
028 Менеджмент соціокультурної діяльності

Менеджмент соціокультурної діяльності – нова, модна, перспективна галузь знань і професія. На сьогодні у багатьох ЗВО України відкритий набір на цю спеціальність. У Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова перший набір на бакалаврат відбувся у 2010 році, а в магістратуру – у 2015 році.

Специфіка менеджменту соціокультурної діяльності полягає у спрямованості на активне функціонування особистості в конкретному соціальному середовищі, на формування її соціально-культурного статусу, вибір і проведення адекватних форм її участі в соціально-культурних процесах. Тобто, менеджмент СКД – це не просто управління певними бізнеспроцесами, а перш за все робота з людьми, залучення їх до соціокультурних дій, активного включення в процеси, які здійснюються суспільством та його соціальними інститутами.

Така співпричетність людини передбачає свободу, вільний усвідомлений вибір нею власних уподобань і цінностей. Тому в управлінні соціокультурними процесами перетинаються педагогічні й культурологічні знання, а ще – економічні, психологічні, історичні і, обов’язково! – знання мов. Саме на ці розділи знань і спрямовані наші навчальні плані з урахуванням практичної спрямованості професії менеджера соціокультурної діяльності.

Соціокультурні процеси в сучасному суспільстві пов’язані із креативними індустріями, що формують креативну економіку. Сам термін виник зовсім недавно – після 2000 року. Але процеси креативної економіки є настільки помітними, що на сьогодні від 3 до 6 % валового внутрішнього продукту розвинених країн світу створюється саме в цьому секторі, а кожний долар, який вкладається в креативну економіку, дає прибуток від 3 до 10 доларів. Як галузь виробництва креативна економіка суттєво відрізняється від класичної економіки.

Якщо для класичної економіки характерними є конкурентна боротьба, орієнтація на існуючий попит, узгодження ціни і видатків, то креативну економіку вирізняють співпраця і згуртованість, створення нових продуктів, креативні рішення. Саме для управління людьми в цій сфері і потрібні менеджери соціокультурної діяльності.

До креативної економіки відносять такі основні сфери:

• Телебачення та радіо, ЗМІ

• Виконавські мистецтва, музика

• Театр, кіно, галереї, музеї, виставки

• Розважальні центри, парки та комплекси

• Івенти, реклама, мода

• Туризм, гостинність

• Дистанційне обслуговування На кафедрі менеджменту та інноваційних технологій соціокультурної діяльності освітній процес побудований таким чином, щоб студенти могли обрати саме той розділ, який вони вважають для себе найбільш значущим: - івент-менеджмент, - медіа-менеджмент, - туристичний менеджмент, - менеджмент гостинності, - сервіс-менеджмент. Відповідно до обраного розділу студентам підбираються бази практики, пропонуються теми курсових, бакалаврських, магістерських робіт. Навчання на бакалавраті триває 3 роки 10 місяців, в магістратурі – 1 рік 4 місяці, на другій вищій освіті – 1 рік 10 місяців.

Завітайте на нашу сторінку FB: https://www.facebook.com/mitskd

Міністерство освіти і науки України Tempus Інформаційно-аналітичний портал про вищу освіту в Україні. EMERGE Microsoft

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Факультети
Інженерно-педагогічний факультет :: Історичний факультет :: Факультет іноземної філології :: Факультет інформатики :: Факультет менеджменту освіти та науки :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет психології :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет спеціальної та інклюзивної освіти :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Факультет фізичного виховання, спорту і здоров`я :: Факультет філософії та суспільствознавства :: Фізико-математичний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ

© НПУ імені М.П. Драгоманова :: Кафедра менеджменту та інноваційних технологій соціокультурної діяльності
Служба порталу :: Вебмайcтер
2012-2023