1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Опитування

Опитування студентів


Опитування випускників

Опитування стейкхолдерів

Контакти

Телефон: (044) 288-34-67
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (028-спеціальність)

Адреса: м. Київ, вул. Пирогова, 9, кімн. 5.5

w512h5121347464873Facebookalt1 
028 Менеджмент соціокультурної діяльності

 

in sta main
028 Менеджмент соціокультурної діяльності

Кафедра менеджменту та інноваційних технологій дошкільної освіти була створена 31.01.2008 р. під час реорганізації відділення педагогіки дошкільної освіти Інституту педагогіки і психології Інститут розвитку дитини в Інститут розвитку дитини. Згодом, згідно наказу ректора НПУ імені М.П. Драгоманова (№ 745 від 16.12.2013р.), її було перейменовано на кафедру менеджменту та інноваційних технологій соціокультурної діяльності.

Від початку свого існування кафедра працює як сучасний науково-методичний і просвітницько-організаційний центр професійної підготовки фахівців для галузі «Культура і мистецтво». Професорсько-викладацький склад кафедри задіяний у підготовці здобувачів освіти за такими спеціальностями:
- бакалавр 028 «Менеджмент соціокультурної діяльності», освітня програма «Менеджмент соціокультурних проєктів та креативних індустрій»;
- магістр 028 «Менеджмент соціокультурної діяльності»;
- магістр 073 «Менеджмент», освітня програма «Інноваційний менеджмент інклюзивного середовища»

Провідними принципами діяльності кафедри менеджменту та інноваційних технологій соціокультурної діяльності протягом часу її існування стали фундаментальність і висока якість професійної підготовки майбутніх менеджерів соціокультурної діяльності в умовах інформаційно-освітнього середовища, яка базується на принципах історичного дослідження традицій індустрії гостинності, країнознавства, соціально-культурного менеджменту.

Менеджери соціокультурної діяльності це ініціатори та організатори соціокультурних проєктів і програм, здатні управляти іншими людьми або консолідувати їхню діяльність у єдиному напрямку, досягаючи високих результатів у професійній соціокультурній діяльності. Професійна діяльність менеджерів передбачає акумулювання національного та світового досвіду в розробленні соціокультурних проєктів, спрямованих на підтримку і розвиток сучасних культурних та креативних індустрій, PR-технологій, PR-менеджменту, криза-менеджменту в аналітичних центрах, бізнес-структурах, індустрії гостинності, закладах освіти, науково-дослідних інститутах, органах державної влади і управління, які можуть обіймати такі посади: менеджера культурно-дозвіллєвих закладів, організатора рекреаційно-розважальних заходів, режисера, продюсера, постановника театральних вистав, директора кіноконцертних організацій, PR-менеджера зірок естради, арт-менеджера, режисера-постановника заходів, керівника культурно-мистецьких центрів, гуртків, прессекретаря, аніматора, керівника індустрії гостинності, прессекретаря установ-культури, PR-менеджера культурних проектів, організатора свят та розваг.

Підготовка менеджерів за програмою «Інноваційний менеджмент інклюзивного середовища» базується на світоглядних засадах соціальної інклюзії, оскільки рівноправність, доступність та забезпечення її якості є основоположним імперативом її функціонування. Професійна діяльність менеджерів передбачає акумулювання національного та світового досвіду в розробленні соціокультурних проєктів, спрямованих на забезпеченні ефективного функціонування інклюзивного середовища, а саме: гуманізації суспільства і реалізація принципу рівних можливостей для всіх.

Колектив кафедри творчо працює над виробленням свого оригінального підходу до наукової і викладацької діяльності, які взаємообумовлені інноваційними змінами у світовій економіці та окреслюють проблематику дослідження самореалізації особистості, зокрема аспектів успішної реалізації професійної кар’єри: становлення у професійному середовищі, розвиток професіоналізму, готовність до самореалізації, самовдосконалення, спроможності до розв’язання професійних завдань, кар’єрного росту упродовж життя та системного управління потенціалом креативних індустрій.

Кафедра розташовується у приміщенні головного корпуса університету (ауд. 5-5, вул. Пирогова 9) і у зв’язку зі змінами в організаційній структурі університету восени 2021 року стала структурним підрозділом Історико-філософського факультету.

Міністерство освіти і науки України Tempus Інформаційно-аналітичний портал про вищу освіту в Україні. EMERGE Microsoft

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Факультети
Інженерно-педагогічний факультет :: Історичний факультет :: Факультет іноземної філології :: Факультет інформатики :: Факультет менеджменту освіти та науки :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет психології :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет спеціальної та інклюзивної освіти :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Факультет фізичного виховання, спорту і здоров`я :: Факультет філософії та суспільствознавства :: Фізико-математичний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ

© НПУ імені М.П. Драгоманова :: Кафедра менеджменту та інноваційних технологій соціокультурної діяльності
Служба порталу :: Вебмайcтер
2012-2023