1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Контакти

Телефон: (044) 288-34-67
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (028-спеціальність)
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (029-спеціальність)

Адреса: м. Київ, вул. Пирогова, 9, кімн. 5.5

w512h5121347464873Facebookalt1 
028 Менеджмент соціокультурної діяльності
029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа

 

in sta main
028 Менеджмент соціокультурної діяльності
029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа

Кафедра менеджменту та інноваційних технологій дошкільної освіти була створена 31.01.2008 р. під час реорганізації відділення педагогіки дошкільної освіти Інституту педагогіки і психології Інститут розвитку дитини в Інститут розвитку дитини. Згодом, згідно наказу ректора НПУ імені М.П. Драгоманова (№ 745 від 16.12.2013р.), її було перейменовано на кафедру менеджменту та інноваційних технологій соціокультурної діяльності.

Від початку свого існування кафедра працює як сучасний науково-методичний і просвітницько-організаційний центр професійної підготовки фахівців для сфери менеджменту соціокультурної діяльності та галузі дошкільної освіти. Професорсько-викладацький склад кафедри задіяний у підготовці студентів за такими спеціальностями:  028 Менеджмент соціокультурної діяльності: (спеціалізації: Event-менеджмент(Культурно-дозвіллєва діяльність); Туризм; Медіаменеджмент, Готельно-ресторанна справа, Сервіс-менеджмент) 029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа, 073 Менеджмент (магістратура).

Провідними принципами діяльності кафедри менеджменту та інноваційних технологій соціокультурної діяльності протягом часу її існування стали фундаментальність і висока якість професійної підготовки, єдність навчання і дослідницької діяльності, інтеграція у вітчизняний та світовий науково-освітній простір тощо.

Враховуючи поєднання в діяльності кафедри двох напрямів професійної підготовки майбутніх фахівців, основними елементами забезпечення якості цього процесу є:

- пошук творчо обдарованої молоді;

- високопрофесійна викладацька діяльність;

- сучасні навчальні плани з гармонійним поєднанням вимог нормативних документів та потреб ринку;

- широке коло баз практики для вдосконалення професійної майстерності студентів;

- партнерська співпраця між кафедрою і зарубіжними та вітчизняними закладами освіти та установами культури;

- насичене культурне життя і творчий розвиток студентів;

- сприяння працевлаштуванню випускників;

- професійна підтримка випускників тощо.

Колектив кафедри творчо працює над виробленням свого оригінального підходу до наукової і викладацької діяльності. Представлені на кафедрі освітні програми спрямовані на створення в Інституті атмосфери вільного діалогу і партнерства молоді з провідними вченими і педагогами, стимулювання прагнення студентства до професійного самовдосконалення і творчої самореалізації, забезпечення конкурентоздатності майбутніх менеджерів соціокультурної діяльності та працівників галузі дошкільної освіти як в Україні, так і за її межами.

Кафедра знаходиться на факультеті менеджменту освіти та науки (а. 5-5, вул. Пирогова 9).

Міністерство освіти і науки України Tempus Інформаційно-аналітичний портал про вищу освіту в Україні. EMERGE Microsoft

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Факультети
Інженерно-педагогічний факультет :: Історичний факультет :: Факультет іноземної філології :: Факультет інформатики :: Факультет менеджменту освіти та науки :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет психології :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет спеціальної та інклюзивної освіти :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Факультет фізичного виховання, спорту і здоров`я :: Факультет філософії та суспільствознавства :: Фізико-математичний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ

© НПУ імені М.П. Драгоманова :: Кафедра менеджменту та інноваційних технологій соціокультурної діяльності
Служба порталу :: Вебмайcтер
2012-2022