1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Контакти

Телефон: (044) 288-34-67
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (028-спеціальність)
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (029-спеціальність)

Адреса: м. Київ, вул. Пирогова, 9, кімн. 5.5

w512h5121347464873Facebookalt1 
028 Менеджмент соціокультурної діяльності
029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа

 

in sta main
028 Менеджмент соціокультурної діяльності
029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа

Проєкт в рамках переддипломної практики студентів кафедри Менеджменту та інноваційних технологій соціокультурної діяльності в арт просторі СКЛО

Детальніше: Виставка в арт просторі СКЛО 30_11_2021

3 грудня 2020 р. для студентів спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності» керівник PR-агентства "Newsfront" Володимир Дегтярьов провів зустріч на тему «Лікар, чому мене ігнорують? або особистий бренд випускника».
пан Володимир ділився своїм досвідом «піарщика» на ринку України та акцентував увагу на основні якості для розвитку професіоналів в сфері PR-менеджменту. Отже, здатність навчатися, комунікувати з командою, базова грамотність, начитаність – це якості, важливі для сучасного спеціаліста PR сфери, навіть без досвіду роботи.
Означені якості можна отримати ще до випуску з університету, займаючись PR діяльністю, головне проявити ініціативність та бажання віднаходити нові можливості. Профспілки та інші команди університету, допомога в організації та проведенні конференцій, семінарів, організація зустрічей, робота як помічника PR менеджера в агентстві, ГО, допомога волонтерам - стане джерелом цінного досвіду.
Спираючись на власний досвід розвитку особистого бренду, пан Володимир виокремив 3 основні запитання, які потрібно задати самому собі на початку його створення:
1.чим я займаюсь?
2.про що я говорю?
3.що говорять про мене?
Відповіді на ці питання стануть орієнтиром у розвитку власного бренду, що може стати не лише впізнаваним, а й прибутковим.
 
 
 
 

Зустріч студентів 1 курсу із С. В. Харьковим, заступником генерального директора Київського зоологічного парку

 

26 листопада у першого курсу був незвичайний гість – Сергій Володимирович Харьков – заступник генерального директора Київського зоологічного парку загальнодержавного значення. Мова йшла про соціокультурну діяльність зоопарків, про програми Київського зоопарку. Сергій Володимирович дуже цікаво розповів про екологічні програми Київського зоопарку, про зміну ставлення до тварин, про залучення спеціально навчених тварин до взаємодії з людиною. Доповідь виклала жвавий інтерес, студенти задавали питання, спілкувались із Сергієм Володимировичем. Залишається сподіватися на якнайскоріше закінчення карантину та зустріч на екскурсії в зоопарку.

изображение_viber_2020-12-01_19-40-19.jpg

 

изображение_viber_2020-12-01_19-40-32.jpg

Інтерв'ю декана факультету. 

Тут і про нашу спеціальність:
"особливою увагою серед молоді почала користуватися освітня програма «Менеджмент соціокультурної діяльності». Студенти після її закінчення працюють в організаціях та установах соціокультурного профілю або ж міжнародної культурної співпраці.
Під час навчання цієї спеціальності студенти оволодівають методами організаційно-управлінської діяльності, принципами та технологіями стратегічного планування, менеджменту, маркетингу, управління в наданні соціокультурних послуг, технологіями інформаційно-аналітичної, інноваційної діяльності, технологіями розробки, реалізації та оцінки ефективності соціокультурних проєктів, механізмами реалізації основних завдань та пріоритетів міжнародних соціокультурних практик та стратегій.
Це доволі перспективний напрям, оскільки поєднує в собі і реалізацію творчих здібностей, і водночас здобуття важливих життєвих та професійних навичок, які мають попит на ринку праці.
Наші випускники, отримавши диплом, як правило, працюють у сфері управління арт-бізнесом, в аналітичних центрах бізнес-структур, у туристичних фірмах і закладах освіти різного рівня, менеджерами культурно-дозвіллєвих закладів, організаторами рекреаційно-розважальних заходів."

https://umoloda.kyiv.ua/number/3668/188/152375/

298008 233228433393963 646526279 n

 

 

 

Колектив кафедри

менеджменту та інноваційних технологій соціокультурної діяльності

вітає з Днем народження нашу шановну колегу, завідувача кафедри

Кочубей Наталію Василівну!


Бажаємо натхнення, творчих звершень та наукових досягнень!

 

 

 

 

 

ЗВІТ
Про результати акредитаційної експертизи освітньої програми

скачати Звіт Про результати акредитаційної експертизи освітньої програми

Міністерство освіти і науки України Tempus Інформаційно-аналітичний портал про вищу освіту в Україні. EMERGE Microsoft

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Факультети
Інженерно-педагогічний факультет :: Історичний факультет :: Факультет іноземної філології :: Факультет інформатики :: Факультет менеджменту освіти та науки :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет психології :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет спеціальної та інклюзивної освіти :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Факультет фізичного виховання, спорту і здоров`я :: Факультет філософії та суспільствознавства :: Фізико-математичний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ

© НПУ імені М.П. Драгоманова :: Кафедра менеджменту та інноваційних технологій соціокультурної діяльності
Служба порталу :: Вебмайcтер
2012-2022