1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Контакти

Телефон: (044) 288-34-67
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (028-спеціальність)

Адреса: м. Київ, вул. Пирогова, 9, кімн. 5.5

w512h5121347464873Facebookalt1 
028 Менеджмент соціокультурної діяльності

 

in sta main
028 Менеджмент соціокультурної діяльності

Центральний державний архів громадських об'єднань Україниphoto 2018 10 19 12 19 35

У розрізі вивчення дисципліни "Архівознавство" студенти спеціальності 029 "Інформаційна, бібліотечна та архівна справа" мали змогу ознайомитися з єдиними достовірними свідченнями плину історії: архівними документами, які зберігаються у Центральному державному архіві громадських об'єднань України (ЦДАГО).

Завдяки директору ЦДАГО України Ользі Вікторівні Бажан та професору кафедри інновацій та інформаційної діяльності в освіті Ірині Борисівні Матяш студенти відвідали одну з найважливіших архівних установ України. Сьогодення неточне, певною мірою воно втратило баланс та змогу диктувати конкретику. Тому саме документи відкривають для сучасників істину, дбайливо зібрану і збережену працівниками архіву. 

   photo 2018 10 21 15 06 53
Найважливішими складовими в освоєнні будь-якої професії є постійна практика та пристрасть до справи, якою ти прагнеш займатися. Прокинутися, пройти через балагури ранкового Київського метро та пальцями, від яких все ще відходить аромат міцної чорної кави, доторкнутися до справжніх актів мистецтва людського життя: архівних документів. 

 

photo 2018 10 19 12 19 28

 

На практиці догляд за архівом - не статичне здування неіснуючих пилинок з гарних книг. Догляд за архівом - кропітка та важка робота, яка потребує таланту, сумлінності, знань та дюжини розуміння усієї важливості самоконтролю. 

 

 photo 2018 10 21 15 43 59

 

Дякуємо працівникам ЦДАГО України за теплий прийом та щиро віримо, що він залишиться настільки ж теплим, коли час дійде до написання курсових і дипломних :) 

 

До нових зустрічей!

Міністерство освіти і науки України Tempus Інформаційно-аналітичний портал про вищу освіту в Україні. EMERGE Microsoft

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Факультети
Інженерно-педагогічний факультет :: Історичний факультет :: Факультет іноземної філології :: Факультет інформатики :: Факультет менеджменту освіти та науки :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет психології :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет спеціальної та інклюзивної освіти :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Факультет фізичного виховання, спорту і здоров`я :: Факультет філософії та суспільствознавства :: Фізико-математичний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ

© НПУ імені М.П. Драгоманова :: Кафедра менеджменту та інноваційних технологій соціокультурної діяльності
Служба порталу :: Вебмайcтер
2012-2022