1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Контакти

Телефон: (044) 288-34-67
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (028-спеціальність)
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (029-спеціальність)

Адреса: м. Київ, вул. Пирогова, 9, кімн. 5.5

w512h5121347464873Facebookalt1 
028 Менеджмент соціокультурної діяльності
029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа

 

in sta main
028 Менеджмент соціокультурної діяльності
029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа

 Архівознавство... А що ми знаємо про нього?

проект на архівознавство1

Відкриваючи двері університету, ти знаєш тільки назву своєї спеціальності, можливо, місцезнаходження кабінету, де було залишено документи на вступ. На цьому все, прірва у знаннях і тиха паніка перед кожною новою дисципліною.

Перше знайомство з архівознавством відбулося у нас через півтора тижні від початку навчання. З очікувань: не впоратися, справити погане враження і нічого не зрозуміти. Насправді: швидкий вступ до дисципліни та індивідуальне знайомство, з’ясування реальних чинників, які змушують студента обрати свою спеціальність.

У цих дрібних деталях і моментах вже після другої пари ти розумієш, що професор кафедри інновацій та інформаційної діяльності в освіті Ірина Борисівна Матяш професіонал своєї справи.

проект на архівознавство3Архівознавство з першого погляду завжди здається вам суто теоретичною дисципліною, в якій немає місця практиці. А що можливо робити? Пил, папірці та нудне нотування тієї інформації, яка не може бути цікавою – певна аксіома перших годин, з яких тебе «всмоктує» в архівну науку. На третю ти малюєш схему архівних установ України, не розуміючи нічого, на четверту пишеш докладний конспект, а на двадцяту працюєш в архіві, з гнівом поглядаючи на стрілку годинника, що невпинно мчить до закриття установи.

Майже весь курс архівознавства став для мене практичним випробуванням (якщопроект на архівознавство2 можна називати випробуванням те, що дійсно сподобалося). Відвідавши більшість Центральних державних архівів Києва, я отримала величезний шмат досвіду, або, якщо бути більш конкретною, чітке розуміння того, як потрібно щось робити і чому. Готуючи фінальний проект, я не панікувала, адже чітко усвідомлювала, проект на архівознавство4як мушу чинити далі, наскільки обережно повинна ставитися до документів і що архівознавці – мої друзі, до яких можна звертатися у будь-якій ситуації.

Архівознавство стало для мене значним досвідом і, якщо пошепки, любов’ю, до якої хочеться повертатися.

Волинець О. О., студентка 1 курсу

спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»

Міністерство освіти і науки України Tempus Інформаційно-аналітичний портал про вищу освіту в Україні. EMERGE Microsoft

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Факультети
Інженерно-педагогічний факультет :: Історичний факультет :: Факультет іноземної філології :: Факультет інформатики :: Факультет менеджменту освіти та науки :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет психології :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет спеціальної та інклюзивної освіти :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Факультет фізичного виховання, спорту і здоров`я :: Факультет філософії та суспільствознавства :: Фізико-математичний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ

© НПУ імені М.П. Драгоманова :: Кафедра менеджменту та інноваційних технологій соціокультурної діяльності
Служба порталу :: Вебмайcтер
2012-2022