peremogciНагородження переможців і призерів конкурсу творчих робіт старшокласників «Інформація як секрет успіху»

Реалізація принципу неперервної освіти в нашому університеті починається ще зі співпраці із загальноосвітніми навчальними закладами. Ми намагаємось віднайти талановитих молодих людей, виявити, в якій галузі їх творчі здібності найяскравіші – і таким чином сприяти вибору учнями дійсно «спорідненої» для себе професії.
Відповідно до такого підходу, в Національному педагогічному університеті імені М.П.Драгоманова проводяться чисельні конкурси для випускників шкіл і коледжів.
Зокрема, з нагоди семінару "Сучасна післядипломна освіта: традиції та інновації" кафедрою інновацій та інформаційної діяльності в освіті було проведено конкурс творчих робіт старшокласників на тему «Інформація як секрет успіху». Для учнівської творчості були запропоновані номінації «мистецтво», «наука», «публіцистика».

Серед кількох десятків робіт, що надійшли на конкурс, найширше представлені публіцистичні статті та твори-роздуми, меншою мірою – поетичні твори та наукові роботи. Надіслані яскраві вірші та гуморески на тему інформації, документознавства та інформаційного менеджменту. У лютому 2013 р. планується публікація відповідної збірки.
Подані роботи оцінювались за такими критеріями: креативність, ступінь розкриття теми, мовна і мовленнєва культура, оформлення, актуальність (для публіцистичних робіт), сила впливу на емоції (для мистецьких).
За результатами роботи конкурсної комісії було визначено переможців і призерів за номінаціями. Усі призери отримали відповідні дипломи, а володарі перших місць за номінаціями – ще й грошові нагороди.  Керівникам учнів були вручені Подяки. З 26 по 30 листопада оргокомітет творчого конкурсу зв'яжеться з керівництвом шкіл, після чого будуть передані Грамоти школам та сертифікати учасникам конкурсу.

Нагороди вручили:

1. У номінації «Публіцистика»: Дипломом за ІІІ місце в конкурсі нагороджена учениця 11-го класу Боярської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Левковська Дар’я Миколаївна; Диплом за ІІ місце вручена учню 10-го класу спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи № 313 м. Києва Китайчуку Віктору Всеволодовичу; І з першим місцем – вручаючи їй відповідний диплом і премію – привітали ученицю 11-го класу гімназії «Ерудит» Вашуленко Дарію Сергіївну.

2. У номінації «Мистецтво»: Дипломом за ІІІ місце в конкурсі нагороджена учениця 11-го класу спеціалізованої школи № 304 м. Києва Трьохбратська Анастасія Олегівна; Диплом за ІІ місце вручена учениці 10-го класу гімназії «Ерудит» Селютіній Катерині Сергіївні. Кафедра щиро дякує за яскравий тематичний вірш про інформацію і документознавство. Роботи вражаючі, яскраві, і долю першого місця вирішив буквально 1 бал. Перше місце в номінації «Мистецтво» отримала авторка чудової гуморески, учениця 11-го класу Васильківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Мойсеєнко Софія Юріївна.

3. Також комісією були визначені роботи, гідні відзнаки за особливими номінаціями: Диплом у номінації «Знавець української культури» отримала учениця 11-го класу Авіакосмічного ліцею ім. І.Сікорського Національного авіаційного університету Степанцова Юлія Юріївна. У номінації «Оригінальність висвітлення теми» відзначили ученицю 11-го класу Вишнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Вільчинську Яну Станіславівну. І в номінації «Мистецький пошук» Дипломом нагороджена учениця 9-го класу спеціалізованої школи № 61 І-ІІІ ступенів м. Києва Шпетна Олександра Вадимівна.

4. Подяка за майстерне керівництво творчістю молоді та підготовку учнів до конкурсу «Інформація як секрет успіху» вручена вчителю української мови спеціалізованої школи № 304 м. Києва Руденко Тетяні Василівні. Вручена Грамота школі № 304 м. Києва за активну участь у конкурсі. Також Подяка за майстерне керівництво творчістю молоді і Грамота школі вручена вчителю інформатики спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи № 313 м. Києва Тукало Юлії Андріївні. І Подяка за майстерне керівництво творчістю молоді та підготовку учнів до конкурсу «Інформація як секрет успіху» разом з Грамотою гімназії вручена вчителю української мови гімназії «Ерудит» Денискіній Ганні Олександрівні.

Після вручення відповідних нагород учасникам конкурсу запропонували невеличку ознайомчо-розважальну програму.