Любарець Владислава Вікторівна

Посада: Професор

Звіт за 2021-2022 навчальний рік

Показники організаційної роботи Участь у роботі редколегії (фахове видання)

Член редколегії
  • Вища освіта України, член редколегії
  • Педагогічна освіта: теорія і практика КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ІВAНA OГІЄНКA ІНСТИТУТ ПЕДАГОГІКИ НАПН УКРАЇНИ
  • Збірник наукових праць Камянець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Серія педагогіка
  • Член науково-методичної ради факультету
  • Підвищення кваліфікації
____
Вебінари, семінари, тренінги в Україні (короткострокове підвищення кваліфікації)
  • 09-10 червня Педагогіка вищої школиХХІ століття: сучасні тенденції та концептуальні щляхі розвитку освіти
Стажування в Україні
  • Зимова школа «СОЦІАЛЬНІ ВИМІРИ ЄВРОПЕЙСЬКИХ СТУДІЙ» 17-21 січня 2022 року
  • Висвітлення діяльності викладача та структурного підрозділу (профорієнтаційна робота)

Показники навчально-методичної роботи

• Розроблені і впроваджені засоби контролю знань і умінь студентів, випускників, вступників
Екзаменаційні білети
  • Вікова фізіологія і валеологія, екзамен (Кількість: 1)
  • Педагогіка дозвілля, екзамен (Кількість: 2)
  • Психологія управління в соціокультурній діяльності (Кількість: 1)
  • Основи індустрії гостинності (Кількість: 1)
  • Дитячий та сімейний туризм (Кількість: 1)
  • Світовий туризм і готельне господарство (Кількість: 1)
  • Теорія та методика викладання фахових дисциплін (Кількість: 1)
Комплекти тестових завдань для модульного контролю
  • Управління якістю продукції та послуг в готельно-ресторанному бізнесі (Кількість: 1)
  • Організація дитячого харчування (Кількість: 1)
  • Бізнес-планування в готельно-ресторанній справі (Кількість: 1)
  • Міжнародна індустрія гостинності (Кількість: 1)
  • Розроблені навчальні програми з дисциплін, вступних, випускних іспитів
____
Затверджених вченою радою факультету, кредитів
  • за освітньою програм ою 028 "Менеджмент соціокультурної діяльності", магістр (Кількість: 1)
  • за освітньою програм ою 028 "Менеджмент соціокультурної діяльності", бакалавр (Кількість: 1)
  • Мультимедійний супровід до проведення аудиторних занять (лекційних, лабораторних, практичних)
Презентацій
  • Основи індустрії гостинності (Кількість: 3)
  • Навчальні і методичні посібники, довідники, словники для загальної середньої, дошкільної, позашкільної, професійно-технічної освіти, опубліковані без грифу МОН України
____
Друкованих аркушів відповідно до авторського внеску
  • Любарець В., Верьовкіна Ж.Л. Зошит для самостійних робіт з предмету художньо-естетичного циклу «Художня культура» [для учнів загально-освітніх навчальних закладів]. за ред. В. В. Любарець. Київ : Міленіум, (Кількість: 3)
  • Розроблені робочі програми
Для українських студентів
  • Методика викладання фахових дисциплін
  • Міжнародна індустрія гостинності
  • Основи індустрії гостинності
  • Психологія управління в соціокультурній сфері
  • Бізнес-планування в готельно-ресторанній справі
  • Розроблені дистанційні курси
____
В системах управління навчальними матеріалами (LMS) (крім університетської платформ на базі MOODLE)
  • Система дистанційного навчання (Лубни) Теорія та методика викладання фахових дисциплін
  • Система дистанційного навчання (Лубни) Психологія управління в соціокультурній сфері
  • Проведені
Майстер - класи/тренінги
  • Тренінг "Педагогіка багатоманітності та інклюзія в освіті"
  • Розробка освітньо-професійних програм
Розробка освітньо-професійних програм
  • Менеджмент соціокультурних проектів та креативних індустрій
  • Розробка навчальних планів спеціальності
Розробка навчальних планів спеціальності
  • Менеджмент соціокультурної діяльності 2021/2022

Показники науково-дослідної роботи

• Рецензування та експертиза дисертацій
Кандидатських дисертацій
  • Рецензент, МакієвськийО.І. Професійна підготовка у закладах освіти майбутніх механіків до технічного сервісу. Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти. Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова, Київ, 2021.
  • Відгуки на автореферати
кандидатських дисертацій
  • Видання наукової монографії
____